Pearson 4739 Chaise Rocker Recliner
Call for Price
Lucio CHAIRS 34556-WE/1B69BQF4
Call for Price
33-2144SK – Diana Skirted Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Velcro Attached |
|---|---|
| Seat Fill | Spring Down Medium |
| Notes | Weltless |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 42 lb |
| C.O.M. (*) | 7.25 yrd |
Additional information
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 19 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Paula Deen by Studio C Ottomans & Poufs
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.