Back to products
Thompson Panel Arm Manual Recliner
Call for Price
33-786 – Joyce Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Fully Uph |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Volume | 10 cft |
| Weight | 35 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 40 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.50 yrd |
Additional information
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 21 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.