Paris Leather Upholstered Bed
Call for Price
Monza STOOLS 44582-26WE/1B57GTF4
Call for Price
AE-LR-38255 – Roth Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Velcro Attached |
|---|---|
| Seat Fill | Down Plush |
| Notes | Welted – STD |
| Volume | 13 cft |
| Weight | 30 lb |
| Leather | 48 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.25 yrd |
Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 30 × 20 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Madison – Sequence Lake Ottoman
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.