
EZ1C00H Rocker Recliner with Nails
Call for Price

Jaden Queen Sleeper
Call for Price
Asher Small Ottoman
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
We liked this ottoman so much we made two sizes! Use one of the medium size for a sectional or two of the smaller size as a bunching cocktail in front of a sofa. Either way, you can choose from our 400+ fabrics and have it in your home in no time.
Additional information
| Dimensions | 19 × 19 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Madison – Sequence Lake Ottoman
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.