Back to products
Andora 6 Drawer Dresser
Call for Price
CCC3139-12L – Onsen Mid Low Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | Top Stitch |
|---|---|
| Volume | 10 cft |
| Weight | 24 lb |
| Leather | 25 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.00 yrd |
Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 22.5 × 17 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Low |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
339-135 – Tribeca Uph Low Hb (Block) Bed – Queen 5/0
339-135P – Tribeca Uph Low Hb (Plain) Bed – Queen 5/0
339-136 – Tribeca Uph Low Hb (Block) Bed – King 6/6
339-136P – Tribeca Uph Low Hb (Plain) Bed – King 6/6
339-137 – Tribeca Uph Low Hb (Block) Bed – Cal King 6/0
339-137P – Tribeca Uph Low Hb (Plain) Bed – Cal King 6/0
899-155 – Maison ’47 Upholstered Low Hb Tall Fb Panel Bed – Queen 5/0
899-156 – Maison ’47 Upholstered Low Hb Tall Fb Panel Bed – King 6/6
Related products
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.