Today’s Hours Getting Hours
Kingley Cocktail Ottoman
Call for Price
Danforth Home Office Office Wall System
Call for Price
CO Quebert Cube Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Chic in its simplicity, the Quebert Ottoman is a timeless cube-shaped resting place for your feet, the remote and your favorite book. It’s extra classy covered in the Old School Era aniline top-grain leather.
Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 17.5 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | CO |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Kingley Cocktail Ottoman
Related products
Bennett Ottoman Sunset
Evelyn Square Cocktail Ottoman
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Julian Ottoman – Special Order
| Dimensions | 19 × 19 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Leopold’s Ottoman
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.