Daphne Swivel Chair - Special Order
Call for Price
Calvin Power Reclining Sofa
Call for Price
D12-35-9 – Andalusia Royal Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 15 cft |
| Weight | 50 lb |
| Leather | 44 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.75 yrd |
Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bryant – Orwell Smoke Ottoman
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Paula Deen by Craftmaster Ottomans & Poufs
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.