Beckham Modular L-Shaped Sectional
Call for Price
Royce 4043 Armless Chair
Call for Price
Dialogue Ottoman, Black
"*" indicates required fields
Description
A statement abstract also acting as a neutral, the Dialogue accent stool features a black and off white pattern over an oak finished solid wood base with beige ceruse. Top is removable for extra storage.
Features
| Storage | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Detail Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Dialogue |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bryant – Orwell Smoke Ottoman
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.