Today’s Hours Getting Hours
Stressless® Mary Wood with adjustable headrest C12, PCDP
Call for Price
Maidstone 36-inch Round Cocktail Table, Woven Jute
Call for Price
Double Ottoman w/ Table
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
Customize me in store: When you need a little extra. The Stressless Double Ottoman has plenty of leg room for two, plus ample storage space inside.
"*" indicates required fields
Description
When you need a little extra. The Stressless Double Ottoman has plenty of leg room for two, plus ample storage space inside. The optional table top serves as a handy refreshment table that can be placed on the ottoman when needed.
Additional information
| Dimensions | 24.02 × 46.85 × 17.32 in |
|---|---|
| Brand | Stressless |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Evelyn Square Cocktail Ottoman
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Leopold’s Ottoman
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Mingle Ottomans
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 26.5 × 16.5 in |
| Brand | Palliser |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Transitional |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.