ESN292-12 – Potter Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Velcro Attached |
|---|---|
| Seat Fill | Essential Luxe Medium |
| Notes | Back side is Concave. |
| Volume | 8 cft |
| Weight | 18 lb |
| Leather | 31 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.00 yrd |
Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 24.25 × 17.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.