Today’s Hours Getting Hours
Keeler Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Distinctive splayed arms and a visible cherry frame distinguish our Keeler upholstered group. Choose a sofa, loveseat, or chair with plush loose seat and back cushions, and finish the ensemble with a matching ottoman. As on all Stickley sofas and chairs, eight-way hand-knotted springs provide even support and comfort. Available in your choice of fabric or leather.
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Fern Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Julian Ottoman – Special Order
| Dimensions | 19 × 19 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Mingle Ottomans
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 26.5 × 16.5 in |
| Brand | Palliser |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Transitional |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.