Hampton Collection - Palm Stool in Pure White
Call for Price
Complete Panel Bed Cal King 6/0
Call for Price
Kingston Ottoman – Leather
"*" indicates required fields
Description
A leather ottoman fit for a King(ston) chair! The Kingston chair’s matching ottoman is shown here in leather and is also available in fabric.No recent fabrics
Product Details
| Unitized Frame Construction | Kincaid upholstery features Unitized Frame Construction for stronger, longer lasting upholstery |
|---|---|
| Lifetime Upholstery Warranty | Our lifetime upholstery warranty covers the frame, springs, and cushions (see full warranty for details) |
Additional information
| Brand | Kincaid Furniture |
|---|
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Bryant – Orwell Smoke Ottoman
CM Leather Ottomans & Poufs
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.