L87 Simon Ottoman
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 16.5 × 16.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue |
| Collection | Simon |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
CM Leather Ottomans & Poufs
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Madison – Sequence Lake Ottoman
The Bump – Anza Espresso Ottoman
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.