Gable Road 54-inch Round Dining Table - 805-Dune
Call for Price
D12-34-1 - Andalusia Ottoman
Call for Price
Leah Ottoman
Body fabric: Asbury Oatmeal; Welt fabric: Meg White
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Fabric: Asbury Oatmeal | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 27 × 34 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Leah |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Paula Deen by Craftmaster Ottomans & Poufs
Paula Deen by Craftmaster Ottomans & Poufs
Pouf Fabric Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pouf |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.