Waterfall Large Entertainment Base
Call for Price
Destinations Collection - 48'' TV Stand in Black
Call for Price
LR-1004-12 – Archer Ottoman
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Tight |
|---|---|
| Notes | Weltless |
| Volume | 14 cft |
| Weight | 42 lb |
| Leather | 40 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.25 yrd |
Additional information
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 28 × 18.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
CM Leather Ottomans & Poufs
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Madison – Sequence Khaki Ottoman
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.