Gable Road 74-inch Dining Table - 801 Coast
Call for Price
D12-43-1 - Andalusia Royal Daybed
Call for Price
Sophie Ottoman
Body fabric: Rani Artic; Welt fabric: Hudson White Smoke
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Fabric: Rani Artic | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 27 × 34 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sophie |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.