Henzler Coffee Table, Steel
Call for Price
Upholstery Living Room Venezio RAF Loveseat
Call for Price
Zeke 3470 Cocktail Ottoman
"*" indicates required fields
SKU:
347012
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Cream, Cream Upholstery, Jackson Furniture, Ottomans & Poufs
Additional information
| Dimensions | 41 × 41 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cream Upholstery |
| Style | Indeterminate |
| Collection | Zeke |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Zeke 3470 Chair
Zeke 3470 Loveseat
Zeke 3470 Ottoman
Zeke 3470 Sofa
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.