
Luna STOOLS 40317-26/24DH
Call for Price
Sydney 206 Power RSF Reclining Chaise w/USB
Call for Price
2 West Bookcase 48 x 72 – Doors – 634872D
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Material | Alder |
|---|---|
| Hardware | 3 Handles |
Additional information
| Dimensions | 12 × 48 × 72 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | 2 West Bookcases |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |
Stressless® Consul (M) Classic Base Recliner with Ottoman
Stressless® Sunrise (M) Classic Base Recliner with Ottoman
Stressless® Sunrise (M) Classic Base Recliner with Power
Stressless® Sunrise (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |



















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.