
New Traditions Ottoman 018200
Call for Price
CM Modern Ottomans & Poufs
Call for Price
Pine Cabinets and Bookcases Bookcase 30 X 48 – 3048
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Height | 48″ |
|---|---|
| Width | 30″ |
| Depth | 12″ |
| Collection | Pine Cabinets and Bookcases |
| Wood Type | Pine |
Additional information
| Dimensions | 12 × 30 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Pine Bookcases |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Charleston Wrought Aluminum Outdoor Loveseat
Related products
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.