
Osten STOOLS 40329-26/24BP
Call for Price
Sedona 222 Power Headrest Lay Flat Recliner
Call for Price
2 West 1 Drawer Writing Desk – 63515
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Material | Alder |
|---|
Additional information
| Dimensions | 20.25 × 44.625 × 30.5 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | 2 West Home Office |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Americana Modern – Dove 60 In. Writing Desk
Boca 60 In. Writing Desk
Curata Short Left/Right/Freestanding Desk
| Weight | 133.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 68 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Curata |
| Features | Storage |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.