Belle Fabric Power Rocking Recliner
Call for Price
Design Options - F9 Sectionals
Call for Price
Executive Office Executive Desk and Return – 65506551
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Height | 29 3/4″ |
|---|---|
| Width | 64 1/4″ |
| Depth | 27 1/2″ |
| Collection | Executive Office |
| Wood Type | Alder |
Additional information
| Dimensions | 27 × 64 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Executive Office |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Executive Office 4 Drawer File – 6554
Executive Office Credenza – 6555
Executive Office Executive Desk – 6506
Executive Office Lateral File – Executive – 6552
Related products
Americana Modern – Cotton 56 In. Power Lift Desk (from 23 In. To 48.5 In.) (ame#256t And Lift#200wht)
Americana Modern – Denim 60 In. Writing Desk
Boca 57 In. Power Lift Desk (from 29 In. To 55 In.) (boc#257t And Lift#200wht)
Boca 60 In. Writing Desk
6659 Stance Keyboard + Storage Drawer
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Modern |
Corsica Writing Desk
| Weight | 120.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.