Executive Office 4 Drawer File – 6554
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Height | 52 3/8″ |
|---|---|
| Width | 19″ |
| Depth | 22″ |
| Collection | Executive Office |
| Wood Type | Alder |
Additional information
| Dimensions | 22 × 19 × 52.375 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Shaker Executive Home Office |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Executive Desk for Return – 6550
Executive Office Executive Desk – 6506
Executive Office Lateral File – Executive – 6552
Return for Executive Desk – 6551
Related products
Americana Modern – Denim Functional File With Power Center
Americana Modern – Dove Workstation With Led Light
Catalina 40 In. Lateral File
Shoreham – Medium Roast Functional File
Corsica Lateral File
| Weight | 117.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |
Elon Two-Door Cabinet
| Weight | 94.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 32 × 27.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Transitional |
| Collection | Elon |
| Features | Storage |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.