Return for Executive Desk – 6551
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Material | Alder |
|---|---|
| Hardware | 7 Knobs |
Additional information
| Dimensions | 21 × 42.5 × 29.75 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Shaker Executive Home Office |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Executive Desk for Return – 6550
Executive Office Executive Desk – 6506
Related products
Americana Modern – Cotton 56 In. Power Lift Desk (from 23 In. To 48.5 In.) (ame#256t And Lift#200wht)
Americana Modern – Cotton 60 In. Writing Desk
Americana Modern – Denim 60 In. Writing Desk
6651 Stance Standing Desk
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Adjustable, Glass, Metal, Power, Power Motion |
| Style | Modern |
Modular Office Return Right (pairs with 6516X) – 6509
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.