3389A-1 - Iris Stainless Arm Chair
Call for Price

Return for Executive Desk - 6551
Call for Price
Tranquility 301 Power Headrest Power LayFlat Recl Cons LVST w/CR3 Heat/Massage/Lumbar
"*" indicates required fields
Description
Features
| Power Headrest | Yes |
|---|---|
| Power | Yes |
| Massage | Yes |
Additional information
| Dimensions | 44 × 76 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | White |
| Detail Color | Putty |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tranquility |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Tranquility 301 Power Headrest Power LayFlat Recl Sofa w/DDT/CR3 Heat/Massage/Lumbar
Tranquility 301 Power Headrest Power LayFlat Recl w/CR3 Heat/Massage/Lumbar
Related products
Arlie Loveseat
| Dimensions | 37 × 54 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Brett Loveseat with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
EZ1C00 Double Reclining Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
EZ1C00 Double Reclining Loveseat with Nails
| Dimensions | 41 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Power Recline |
| Style | Traditional |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.