3389A-1 – Iris Stainless Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Metal |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Notes | **Limited Quantities Available**Metal – Brushed Stainless Finish |
| Volume | 19 cft |
| Weight | 40 lb |
| Leather | 51 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.00 yrd |
Additional information
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.75 × 23.75 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.