Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Home Office |
| Categories | Home Office |
| Type | Desks |
| Width | 46.0 |
| Depth | 21.0 |
| Height | 30.0 |
| Number of Drawers | 3 |
| Additional Information | Two side drawersOne file drawerApron Height: 24.5″H |
Additional information
| Dimensions | 21 × 46 × 30 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Boca 57 In. Writing Desk
Boca 60 In. Writing Desk
6651 Stance Standing Desk
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Adjustable, Glass, Metal, Power, Power Motion |
| Style | Modern |
Corsica Writing Desk
| Weight | 120.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.