Graciano Side Table, 2 Cartons
Call for Price
Plank Road Westwood Bureau
Call for Price
Mission Computer Desk
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Desks |
| Categories | Home Office |
| Type | Desks |
| Width | 45.0 |
| Depth | 18.0 |
| Height | 30.0 |
| Number of Drawers | 1 |
| Additional Information | Apron Height: 25.25″H |
Additional information
| Dimensions | 18 × 45 × 30 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
3 Door Hutch (shown w/B-3)
| Dimensions | 14.5 × 54.25 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.