Mission Printer Stand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Home Office |
| Categories | Home Office |
| Type | Desks |
| Width | 19.0 |
| Depth | 14.5 |
| Height | 24.0 |
| Number of Shelves | 2 |
| Additional Information | All shelves are fixed |
Additional information
| Dimensions | 14.5 × 19 × 24 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Boca 48 In. Hutch
Boca 57 In. Writing Desk
Catalina 12 Piece Corner Library Wall With Writing Desk
6651 Stance Standing Desk
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Adjustable, Glass, Metal, Power, Power Motion |
| Style | Modern |
Hawthorne 66″ Curved Exec Desk
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.