Studio C Essentials Sofas
Call for Price
Arlo Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest & Lumbar
$3,085.00 Original price was: $3,085.00.$1,998.99Current price is: $1,998.99.
Revere 60-inch Desk – 803-Bluff / 04-Bronze Square Pull
"*" indicates required fields
Description
Our Revere Desks take the group’s unfussy traditional style and add two broad drawers with your choice of nine curated hardware styles. Two available sizes lend themselves to many rooms, from a kid’s room to an adult’s home office.
Additional information
| Dimensions | 30 × 60 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Origins By Stickley Office |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Origins Swivel-Tilt Side Chair
Dwyer 48-inch Desk – 800 Clay / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 800 Clay / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 801 Coast / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 801 Coast / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 802 Bay / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 802 Bay / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 803 Bluff / 04 Bronze Square Pull
Related products
Americana Modern – Dove 56 In. Power Lift Desk (from 23 In. To 48.5 In.) (ame#256t And Lift#200wht)
Boca 57 In. Writing Desk
6651 Stance Standing Desk
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Adjustable, Glass, Metal, Power, Power Motion |
| Style | Modern |
6659 Stance Keyboard + Storage Drawer
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Modern |
Curata Short Left/Right/Freestanding Desk
| Weight | 133.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 68 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Curata |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.