Vogue Queen Upholstered Bed
Call for Price
Lina Leather And Linen Chair
Call for Price
Zane Sofa / Writing Table
"*" indicates required fields
Description
The contrast between the lightly textured parchment finish and matte black metal hardware provides a clean, contemporary look and timeless style.
Product Details
| Feature | This item may not have any flashy features but we still think it’s pretty awesome 🙂 |
|---|
Additional information
| Dimensions | 21 × 49 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | Grey |
| Detail Color | Parchment |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Zane |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Zane 62″ Console
Zane 66″ Executive Desk
Zane 66″ Writing Desk
Zane 70″ Console
Zane 95″ Console
Zane Chairside Table
Zane Chest
Zane Cocktail Table
Related products
Americana Modern – Cotton 56 In. Power Lift Desk (from 23 In. To 48.5 In.) (ame#256t And Lift#200wht)
Americana Modern – Denim 56 In. Power Lift Desk (from 23 In. To 48.5 In.) (ame#256t And Lift#200blk)
Americana Modern – Dove 56 In. Power Lift Desk (from 23 In. To 48.5 In.) (ame#256t And Lift#200wht)
Boca 48 In. Hutch
Boca Corner Table
Curata Short Left/Right/Freestanding Desk
| Weight | 133.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 68 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Curata |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.