
Connor STOOLS 42493-30B/5287
Call for Price
Marco Lateral File Rustic Cherry
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 22 × 36 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Collection | Marco |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Ardent Rolling File
Catalina 2-piece 40 In. Lateral File And Hutch
Provence Lateral File With Finished Back
Pure Modern Credenza With Quartz Top
Shoreham – Effortless White Functional File
Shoreham – Medium Roast Functional File
Elon Two-Door Cabinet
| Weight | 94.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 32 × 27.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Transitional |
| Collection | Elon |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.