Stratford Rectangle Dining Table
Call for Price
Plank Road Wheeler Door Chest
Call for Price
Rolling File Cabinet
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | File Cabinets |
| Categories | Home Office |
| Type | Cabinets |
| Width | 18.0 |
| Depth | 21.0 |
| Height | 25.0 |
| Motion Types | Caster |
| Number of Drawers | 2 |
| Additional Information | One DrawerOne File DrawerFour wheels included |
Additional information
| Dimensions | 21 × 18 × 25 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
3 Door Hutch (shown w/B-3)
| Dimensions | 14.5 × 54.25 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
Related products
Americana Modern – Dove Workstation With Led Light
Boca 48 In. Credenza
Gramercy Park Lateral File
Shoreham – Medium Roast Functional File
Elon Two-Door Cabinet
| Weight | 94.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 32 × 27.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Transitional |
| Collection | Elon |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.