Betty STOOLS 44434-26WE/1B52HTF4
Call for Price
Rustic N-dura Resin Wicker Outdoor Woven Ottoman
Call for Price
Saybrook Lateral File Cabinet Wormy Maple
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 22 × 36 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Collection | Saybrook |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Americana Modern – Cotton Functional File With Power Center
Americana Modern – Cotton Workstation With Led Light
Americana Modern – Dove Functional File With Power Center
Boca 48 In. Credenza
Catalina 2-piece 40 In. Lateral File And Hutch
Shoreham – Medium Roast Functional File
Corsica Lateral File
| Weight | 117.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.