Monterey Teak Outdoor Lounge Chair
Call for Price
Corinna Accent Chair
Call for Price
11-997 – Hall Chaise
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Volume | 75 cft |
| Weight | 95 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 158 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 10.50 yrd |
Additional information
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 37 × 39 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.