Paris Upholstered Storage Bed
Call for Price
Urbana STOOLS 44581-30WE/1B25DHF4
Call for Price
AE-LR-18255 – Roth Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Fiberdown |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Spring Down Medium |
| Volume | 33 cft |
| Weight | 94 lb |
| Leather | 109 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 7.75 yrd |
Additional information
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 34.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.