Paris Tufted Upholstered Bed
Call for Price
Cruz STOOLS 44604-26WE/1B56DAF4
Call for Price
AE-LTD5235-8 – Marshall Swivel Club Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Loose |
|---|---|
| Back Fill | Fiberdown |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Spring Down Medium |
| Notes | Nails available base only |
| Volume | 33 cft |
| Weight | 99 lb |
| Leather | 130 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 7.75 yrd |
Additional information
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32 × 33 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.