Beckham Leather Modular Chaise Sectional Sofa
Call for Price
Howell 3482 Sofa
Call for Price
Bedrich Accent Chair
"*" indicates required fields
Description
With art deco roots and transitional updates, the dramatic arm gives flexible movement in solid mango wood finished in weathered pecan with a gray wash. With a ladderback design and comfortable box cushions upholstered in a neutral polyester.
Additional information
| Weight | 61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 30 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Bedrich |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.