Gable Road Storage Bed - Queen / 800 Clay
Call for Price
Alexander Roll Arm L-Shaped Sectional
Call for Price
CCC3115-8 – Raylen Swivel Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Volume | 24 cft |
| Weight | 87 lb |
| Leather | 97 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 5.50 yrd |
Additional information
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 33 × 30.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.