Gable Road Storage Bed - Queen / 801 Coast
Call for Price
Alexander Roll Arm L-Shaped Sectional
Call for Price
CCC3117-6 – Jasmine Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Fiberdown |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Down Plush |
| Notes | Top Stitch |
| Volume | 24 cft |
| Weight | 40 lb |
| Leather | 53 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.50 yrd |
Additional information
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.5 × 24.75 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.