Burke Outdoor Swivel Chair - Special Order
Call for Price
Clyde Armless Swivel Chair
Call for Price
CCU-3186-8-F1 – Riposo Swivel Chair – Metal Base
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Fill | Fiberdown |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Volume | 27 cft |
| Weight | 129 lb |
| C.O.M. (*) | 6.50 yrd |
| Back Type | Loose |
Additional information
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.5 × 30.5 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary |
| Collection | Metal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.