CTA-6150-V1 – Tangelo Swivel Chair – Triza
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Volume | 24 cft |
|---|---|
| Weight | 95 lb |
Additional information
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.25 × 29.75 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Orange |
| Style | Transitional |
| Collection | Tangelo |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.