Dwell Boulder Utility Cabinet
Call for Price
Caswell Leather Power Reclining Sofa
Call for Price
D12-52-9 – Andalusia Swivel Rocker Dining Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Driluxe |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Driluxe |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 60 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 44 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.75 yrd |
Additional information
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 25 × 35 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Bronze |
| Style | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.