CR9-104-QU-72 - Details Marin Fully Uph Bed - Queen 5/0
Call for Price
Dekker, Loft Living Living Room Dekker Corner
Call for Price
Desoto Swivel Chair, Hazlenut
"*" indicates required fields
Description
A sleek and modern accent, featuring a wraparound back with dramatic waterfall arms and a swivel base. Fully upholstered in a cream polyester velvet.
Features
| Swivel | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Detail Color | Hazlenut |
| Style | Contemporary |
| Collection | Desoto |
| Features | Swivel |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Desoto Swivel Chair, Cream
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | CREAM |
| Style | Contemporary |
| Collection | Desoto |
| Features | Swivel |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.