Louisa Rectangle Dining Table with Leaf
Call for Price
Orleans Table Lamp
Call for Price
ESN130-6 – Johnson Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Essential Luxe Medium |
| Volume | 39 cft |
| Weight | 65 lb |
| Cartons | 1 |
| Leather | 112 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 6.50 yrd |
Additional information
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 32 × 45 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.