Jocelyn Swivel Glider Chair
Add a charming balance of form and function to your living room with the Jocelyn Chair, a structured seating piece with an elegant skirting detail.
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Swivel Glider chair | Yes |
|---|---|
| Fabric: Rush Toffee | Yes |
Additional information
| Dimensions | 39 × 30 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Jocelyn |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.