Dekker, Loft Living Living Room Dekker Corner
Call for Price
Leyton 6/6 Aukland Panel Bed-honey - Complete
Call for Price
Lattice Back Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Chairs |
| Categories | Yes |
| Type | Chairs |
| Width | 19.2 |
| Depth | 23.4 |
| Height | 40.9 |
Additional information
| Dimensions | 23.4 × 19.2 × 40.9 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.