Verona Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Chairs |
| Categories | Dining Room |
| Type | Chairs |
| Width | 24.0 |
| Depth | 22.25 |
| Height | 39.25 |
| Arm Height | 25.5 |
| Additional Information | Arms 25.25” H |
Additional information
| Dimensions | 22.25 × 24 × 39.25 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.