
Heritage Raised Panel Queen Bed - Tall Footboard - 61098
Call for Price
11-944 - Billings Framed Chair
Call for Price
Chappy 232 Lay Flat Reclining Loveseat
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 42 × 76 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Black |
| Detail Color | Matte Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Chappy |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Chappy 232 Castered Cocktail Ottoman
Chappy 232 Lay Flat Recliner
Chappy 232 Lay Flat Reclining Sofa
Related products
Arlie Loveseat
| Dimensions | 37 × 54 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Brett Loveseat with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
EZ1C00 Double Reclining Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Huck Double Reclining Loveseat
| Dimensions | 38 × 67 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizeable, Grey |
| Features | Customizeable |
| Style | Transitional |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.