
Alder Bookcase 36 x 72 - 63672
Call for Price
3381-6 - Layla 112" To 123" Laf Corner Banquette
Call for Price
Chappy 232 Power Lay Flat Reclining Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 42 × 83 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Chappy |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Chappy 232 Castered Cocktail Ottoman
Chappy 232 Lay Flat Recliner
Chappy 232 Lay Flat Reclining Loveseat
Chappy 232 Lay Flat Reclining Sofa
Chappy 232 Power Lay Flat Recliner
Related products
Studio C Essentials Sofas
Arlo Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Rio Leather Reclining Sofa
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Rio |
| Features | Leather |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.