Kellen 113 Lay Flat Reclining Loveseat
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Green |
| Detail Color | Reclining Sofas |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kellen |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Kellen 113 Castered Cocktail Ottoman
Kellen 113 Glider Recliner
Kellen 113 Lay Flat Reclining Sofa
Kellen 113 Power Lay Flat Recliner w/Zero Gravity
Kellen 113 Power Lay Flat Reclining Loveseat w/Zero Gravity
Kellen 113 Power Lay Flat Reclining Sofa w/Zero Gravity
Related products
Arlie Loveseat
| Dimensions | 37 × 54 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Double Reclining Loveseat EZ4F03
| Dimensions | 38 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
EZ1C00H Double Reclining Loveseat
| Dimensions | 41 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline |
| Style | Traditional |











Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.